Auta z Holandii – jak kupic i sprowadzic

Napisane przez  //  Czerwiec 16, 2013  //  ŻYCIE  //  Możliwość komentowania Auta z Holandii – jak kupic i sprowadzic została wyłączona

zakup auta

Auta z Holandii sa w dalszym ciagu bardzo atrakcyjne. Dzieki plaskim, dobrym droga sa mniej narażone na uszkodzenia co zdecydowanie wydłuża ich sprawność techniczna. Samochody z Holandii są również atrakcyjne cenowo. Dużo auto – komisów w Polsce sprowadza właśnie auta z Holandii i sprzedaje je narzucając swoja marze. Dlatego warto to zrobić samodzielnie, poniżej krok po kroku – zakup samochodu w Holandii.

Na internecie znajdziesz wiele wyszukiwarek używanych samochodów, największa baza używanych aut to auto scout 24 znajdziesz tu oferty osób prywatnych jak również komisów samochodowych.
Na stronie RDW – holenderski wydział komunikacji, skontrolujesz dane samochodu. Wystarczy wpisać numer rejestracyjny samochodu, po którym sprawdzisz przebieg i historie pojazdu.
Holenderskie tablice wywozowe i dokumenty załatwisz w RDW, jednak kupując auto w komisie, sprzedawca zatroszczy się o wszelkie formalności, łącznie z wystawieniem tablic jak i ubezpieczeniem auta. Tablice i ubezpieczenie kosztują około 130 euro i starczają na 2 tygodnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.7/5 (3 votes cast)
Auta z Holandii - jak kupic i sprowadzic, 2.7 out of 5 based on 3 ratings

O autorze

Wszystkie posty napisane przez

Komentarze zamknięte.

Więcej w ŻYCIE
auto w Holandii
Samochód w Holandii – jazda na holenderskich tablicach

Mieszkając w Holandii dłużej niż trzy miesiące nie możesz poruszać się samochodem na polskich tablicach. Masz obowiązek zarejestrować swoje auto...

Zamknij